0

Офіційний
інтернет-магазин

Опалювальна техніка ТИТАН

ПВП «ТИТАН» – провідний український виробник газових опалювальних котлів побутових і промислових моделей. Більше 15 років опалювальне і водонагрівальне обладнання проводиться з урахуванням всіх потреб і побажань споживача, забезпечує простоту управління, безпеку та комфортні умови експлуатації.

З ростом будівництва приватних будинків, котеджів, дачних ділянок все більшим попитом користуються незалежні котельні установки для обігріву приміщень в зимову пору року. Цьому також сприяє відсутність центрального опалення і гарячої води. При наявності підведеного газу, опалювальні котли є найоптимальнішим і вигідним джерелом тепла.

Наше виробниче підприємство – лідер в сфері електричних, газових котлів та інших видів опалювальної техніки на українському ринку, пропонує виключно якісний і сучасний продукт. Можна купити котел за доступною ціною в широкій дилерській мережі по всій Україні вже зараз. Виробництво і продаж газових котлів марки ТИТАН триває вже більше десятка років, і з кожним роком рейтинг і попит на нашу техніку зростає серед споживачів внутрішнього ринку.

На всі моделі встановлена ​​адекватна ціна і кожен бажаючий може купити котел для особистого користування. Періодично з’являються спеціальні пропозиції для наших представників і клієнтів.

Газовий котел – це відмінна можливість мати незалежне опалення, яка буде максимально адаптована саме під ваше приміщення. Кожен володар нашої продукції оцінить зручність і вигоду експлуатації, тому що витрати на газ не вдарять по кишені за рахунок високого ККД наших котлів, що дорівнює 92%.

Таким чином, можна виділити наступні конкурентні переваги:

міцний сталевий теплообмінник;
автоматизована система безпеки і регулювання;
мікрофакельний пальник з нержавіючої сталі – усуває сажеобразование, підвищує відсоток сгораемого газу і знижує кількість шкідливих продуктів згоряння в викидах.
Наші консультанти допоможуть вам визначитися з вибором газових котлів, електричних котлів, твердопаливних котлів та дадуть відповіді на всі запитання. Чекаємо ваших дзвінків.