0
Вивід або два джерела

Вивід або два джерела

Опубликовано: 19.08.2018

Раніше надані читачеві тексти надають пояснення застосування різних котлів опалення в будинку й в інших установах. Незважаючи на нескінченні рішення в верхах усіх політичних та економічних проблем, питання «який котел встановити на зиму» – залишається нашою головною проблемою. Прийшов час зібрати каміння – вирішувати який котел використовувати.

Розглянувши основні види котлів для населення, установ й не упускаючи з виду сформовані і неналагоджені ціни на енергоносії можна прийти до висновку, що використовувати два джерела опалення – це надійніше ніж одне джерело. Використовувати в нічний час один вид енергоносія й котла, який не буде потребувати постійного контролю та витрат. У денний час – інший вид, який буде комфортніший, але вимагатиме необхідних витрат і контролю.

У нічний час електроенергія коштує дешевше, ніж денний час. При використанні багатотарифного лічильника електрична енергія враховується як в світлий час доби, так і вночі. Використання пільгового «Нічного тарифу» на електроенергію і електрокотли робить електроопалення більш економічним та доступним. Ціна на світло також вночі нижче, ніж вартість денного тарифу. Розумніше використовувати електричний котел у нічний час. Сучасне вбудоване автоматичне керування котлом включає і відключає електрокотел в потрібний встановлений заздалегідь час.

У денний час доби можна застосовувати для опалення котел, який в ваших умовах буде доступнішим в установці й обслуговуванні. Правильно вибрати джерело опалення – це головна складова нашого комфорту та затишку. Котли на природному газі залишаються у наш нелегкий час  затребуваним і, незважаючи на всі проблеми країни, залишаються одним з головних джерел опалювання наших будинків, квартир, офісів.

Використання двох джерел енергоносія, двох видів котлів, двох незалежних або паралельних систем опалення призведе не тільки до економії коштів, але і до комфортного тепла в наших будинках в сучасних нелегких умовах.