0
Дорогі наші співвітчизники!

Дорогі наші співвітчизники!

Опубликовано: 18.03.2022

Настали дуже важкі часи для нашої рідної України та для кожного з нас. Але в цих складних умовах ми продовжуємо працювати та підтримувати економіку, вітчизняне виробництво та наших працівників. Тому ми приймаємо ваші замовлення та маємо змогу їх виконувати в стислі строки. Нажаль, деякі постачальники поки не відновили свою роботу, то ж не усі моделі зараз доступні для виготовлення. Проте є в наявності багато готового товару для продажу. В свою чергу, наше підприємство має змогу та підтримує ЗСУ та біженців фінансово й передає обігрівальне обладнання через волонтерські організації.

Маємо прохання до клієнтів, що зробили та оплатили свої замовлення до введення воєнного стану, ваша продукція вже готова по строкам та ми просимо якомога скоріше зв’язатися з нами та забрати свій товар, зважаючи на ризики ведення воєнних дій в країні. Гарантувати безпечне збереження з кожним днем стає все складніше та ми не можемо нести відповідальність згідно з форс-мажорними обставинами.

Графік роботи підприємства плавний, тому обов’язково зателефонуйте за номером телефона +380676307942 перед тим, як приїхати.