0
Оновлений Титан міні преміум!

Оновлений Титан міні преміум!

Опубликовано: 24.07.2019

Компанія Титан представляє оновлену модель одного зі своїх самих популярних котлів. Крім нового стильного дизайну, в котел включені нові зручні функції.

Вбудований цифровий дисплей показує поточну температуру теплоносія, температуру включення і виключення нагріву, можливість виставляти мінімальну та максимальну температуру. Точність індикації 1 градус.

Робота котла безшумна завдяки блоку електронної комунікації.

Котел Титан міні преміум оснащений і всіма іншими необхідними споживачу функціями, включаючи автоматичний вимикач з незалежним розчеплювачем, механічний кран скидання повітряних пробок (кран Маєвського), а також циркуляційний насос європейського  бренду.

Електрокотли Титан міні преміум повністю адаптовані до вітчизняних систем опалення, призначені для обігріву житлових, адміністративних приміщень площею від 30 до 150 м2. Потужність котлів від 3 кВт до 15 кВт, напруга мережі живлення 220 В й 380 В. Блок-ТЕНи з нержавіючої сталі використовуються як нагрівальні елементи.

Все модифікації котлів обладнані додатковим виходом для підключення зовнішнього терморегулятора або добового програматора, мають цифрову індикацію. Котли міні преміум мають два приєднувальних  патрубки ¾ дюйми, розташованих з нижньої сторони виробу.

Електричні котли Титан можуть встановлюватися як в нові, так і в наявні системи опалення разом із раніше встановленими нагрівальними приладами, що працюють паралельно, в доповнення до інших видів опалювальних котлів. Автоматика дозволяє підтримувати необхідну температуру і регулювати витрати електроенергії відносно до опалювальної площі приміщення. При цьому немає потреби постійно контролювати роботу котла.

В комплектацію електричного котла Титан преміум входить:

  • дві або три ступені потужності;
  • автоматичний вимикач з незалежним розщіплювачем;
  • безшумна електронна комутація;
  • цифровий дисплей;
  • обмежувач температури зі світловою сигналізацією;
  • механічний кран скидання повітряних пробок (кран Маєвського);
  • циркуляційний насос

Строк гарантії на електрокотел Титан міні преміум встановлюється на 12 місяців з дати продажу згідно зі штампом торгової організації. Виробник залишає за собою вносити в прилад конструктивні зміни жодним чином не погіршуючи його експлуатаційні характеристики.